O kurzu

Také jste již unavení z neustálého vymýšlení lepších a lepších pamlsků a zažívání frustrace, protože nevíte, zda bude daný pamlsek dnes dostatečný? Naprosto vás chápu. V tomto stádiu asi někdy v životě byl každý z nás a je to opravdu nepříjemné. Pokud toto chcete změnit, tento kurz je přímo pro vás! V tomto kurzu si vysvětlíme, jak motivaci na jídlo vytvořit a vylepšit a jak krmnou dávku zakomponovat do běžného fungování a cvičení.

Nejdůležitějším částí bude samozřejmě vaše důslednost. Pokud budete informace zde obsažené dodržovat pouze 2 dny a další den si dáte pauzu, fungovat vám to prostě nebude. Zároveň je důležitá spolupráce dalších členů domácnosti, aby dodržovali stejná pravidla. Pojďme se tedy do toho pořádně opřít a vylepšit motivaci vašeho psa na jídlo.

Rychlost úspěchu také závisí na tom, jak moc je momentálně váš pes rozmlsaný, jak velkou má nadváhu, zda byl od mala zvyklý pracovat pro jídlo či nikoliv, zda je to spíše žravý či nežravý typ psa atd. Každý máte jinou cestu! To je naprosto v pořádku 🙂